تبلیغات
صلای عشق
تشکّر و اعتذار

به نام خدا

تشـــکّر و اعــتـذار

مَن لَم یَشکُرِ المَخلوقَ لَم یَشکُرِ الخالِقَ

مادر مهربانم!

زود رفتی و چه ناباورانه پر کشیدی و در جوار همسر مهربان و فرزند شهیدت آرام گرفتی.

رفتی در حالی که کوچه یمان هنوز از عطر دل انگیزت سرشار است، مسجد محلّه همچنان در انتظار خلوت های عاشقانه ی توست و مزار فرزند شهیدت، قدم های مشتاقانه ی تو را می طلبد.

ای عزیز سفر کرده! گلزار قلبمان، صفا و شادابی اش را از یاد و نفس تو به ارمغان دارد و نام بلندت تا ابد زینت بخش دفتر زندگی مان خواهد بود.

این مختصر کلام، بهانه ای است برای سپاس از قدم های مهربانی که در درد فراق بهترین مونس عمرمان، تسکینی بر آلام دل شکسته مان بودند.

بدین وسیله بر خود فرض می دانیم از کلیّه ی اشخاص، نهادها، ارگان ها ، سازمان ها، ادارات و... علی الخصوص امام جمعه ی محترم شهرستان مراغه، بنیاد شهید و امور ایثارگران انقلاب اسلامی، نظام پزشکی، معاونت اداره ی کل و مدیریّت آموزش و پرورش مراغه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، درمانگاه شبانه روزی امام خمینی(ره)، مرکز استعدادهای درخشان شهید بهشتی و فرزانگان، مجتمع آموزشی و پرورشی آیت الله خامنه ای و دبیرستان شهید باهنر، جامعه ی فرهنگیان شهرستان مراغه، همشهریان، دوستان، آشنایان، همسایگان بزرگوار و سایر عزیزان از شهرها و روستاهای مختلف به ویژه از شمال کشور، تبریز، ارومیّه، اهر، شاهین دژ و... که به انحای مختلف با خانواده ی مرحومه ی مغفوره شادروان بانو الحاجیه سکینه خاتون حشمتی(کریمی) ابراز همدردی نمودند؛ تقدیروتشکّر به عمل آوریم و از سروران محترم خواهشمندیم، قصور این خانواده را در سپاسگزاری شایسته، با عنایت به تالّمات روحی شان، به دیده اغماض نگریسته و اعتذارمان را پذیرا باشند. از درگاه ایزد منّان برای همه ی سروران، سلامتی و عمر باعزّت آرزومندیم

با سپاس: خانواده ی حشمتی

 

لوگوی وبلاگ صلای عشف

 
طراحی پوسته از : ایران نقش (طراحی قالب وبلاگهای پارسی)
تمام حقوق این وبلاگ و مطالب آن متعلق به صلای عشق - تشکّر و اعتذار می باشد.